صفحه اصلی پیام ریاست ارتباط با ریاست دانشگاه درباره دانشگاه گالری تصاویر تماس با ما نقشه سایت
دسترسي آسان
   
مدیریت دانش
 

 
تصوير و سخن روز
  دانش گنجینه‏ هایى اسـت و کـلـیدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدایتان رحمت کند ، بپرسید ، که با این کار چهار نفر اجر مى‏ یابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

تحف العقول : ۴۱ منتخب میزان الحکمة : ۲۶۰ 
 
  

معرفی پژوهشکده علوم وفناوری دفاعی هرمزگان

           پژوهشکده علوم وفناوری دفاعی هرمزگان در اواخر سال 1383 در راستاي فعاليت بيشتر بخش دريايي دانشگاه در سواحل كشور پيشنهاد و در بندرعباس سازماندهي شد ،سپس به تصویب مقام محترم وزارت دفاع رسید و همزمان با اقدامات در مورد خريد زمين به مساحت بیش از هشت هکتار جهت احداث سایت ستادی آموزشی،پژوهشی کارگاهی و آزمایشگاهی ،به برگزاري جلساتي جهت ارتباط نزديك با سایر ارگانهای در استان ، شركتهاي مختلف دريايي و دانشگاه امير كبير و دانشگاه هرمزگان پرداخته شد. اين پژوهشکده هم اكنون داراي كد پايگاهي وزارتي و مصوبه هیات وزیران مي باشد و همچنين توانسته است اقداماتي مؤثر در خصوص آموزش و تحقيقات بردارد .

 گروههاي پژوهشي  این پژوهشکده  در زمينه تحقيق ، هيدرومكانيك و طراحي شناورها و آموزشهاي مختلف کوتاه مدت و بلند مدت مورد نیاز منطقه فعاليت مي‌كنند. در اين راستا ارتباط و همكاري نزديك با دانشگاه ها و نيز ساير مراكز علمي و تحقيقاتي داشته و به تعريف و تدوين پروژه‌هاي تحقيقاتي در مقاطع تحصيلات تكميلي دانشگاه‌ها مي‌پردازند.

 

 
 

تهران - بزرگراه شهید بابایی - لویزان - دانشگاه صنعتی مالک اشتر - ص.پ. 1774-15875 تلفن :6-22945141 دورنگار :22935341
اصفهان - شاهین شهر - انتهای بلوار فردوسی-دانشگاه صنعتی مالک اشتر-ص. پ. 115/83145 تلفن :4-45226001-031